HAKKIMIZDA HİZMETLER PROJELER REFERANSLAR İK İLETİŞİM  444 0 190          

Atılımtek olarak toplumun ve sizin sağlığınıza değer veriyoruz. Çalışanlarımızın sağlığını da oldukça önemsiyoruz. İlgili bakanlıkların talimat ve önerileri kapsamında tüm önlemlerimiz mutlaka alıyoruz. Personel bilinci oluşturmak adına profesyonellerden hizmet içi eğitimler alarak personelimizi bilgilendirdik. Sık sık talimatlar konusunda personelimize uyarılar yapıyoruz. Biliyoruz, bu pandemi insandan insan bulaşrak çoğalıyor. Süreci sağlıklı bir şekilde atlatarak normalleşme için sabırla direktifleri yerine getiriyoruz.

Sizlerde mümkün olduğunda evde kalarak, dışarı çıktığınızda maske takarak ve sosyal mesafe kuralına riayet ederek bu sürece katkı sağladığınızı biliyoruz. Hijyenin öneminden bahsetmeye bile gerek duymuyoruz. İşte kısaca aldığımız tedbirler

KORONA TEDBİRLERİ

1- HİJYEN :

Personelimizin sık sık ellerini yıkaması ve dezenfektenler ile ellerini temizlemesi konusunda bilgilendirmeler yapıldı

 

2- SOSYAL MESAFE :

İş yerimizde oturma düzenlerimiz en az 2 m aralıklarla olacak şekilde ayarlandı. Müşterilerimizin evlerine servis için gidildiğinde de bu mesafenin korunması konusunda personelimiz bilgilendirildi.

 

3- ATEŞ ÖLÇÜMÜ :

İşyerine girişte personelimizin günlük ateş ölçümü yapılmaktadır.

 

4- DEZENFEKTE :

Öncelikle iş yerlerimiz, depolarımız, insanlı- insansız tüm sahalarımız, araçlarımız, el takımlarımız ofislerimiz ve kıyafetlerimiz düzenli periyotlarda dezenfekte ettirilmektedir.

 

5- ÇALIŞMA SÜRELERİ :

Personelimizin tim sayıları ve mesai süreleri minimum kişi ve saat kurallarına göre yeniden uyarlandı.

 

6- TEMASTAN KAÇINMA :

Tüm çalışmamamız ve işyeri yaşantımızda bir müddet temastan kaçınıyoruz. Belki müşterilerimizin ellerini sıkamıyoruz ama bunun için sabırsızlanıyoruz.

 

7- TEMİZ HAVA :

İşyerlerimiz ve  servis araçlarımızın tamamı için doğal havalandırma menfezleri ve klima bakımları ile filtre değişimleri yapılmıştır.

 

8- DEPOLAMA :

Fabrikalardan firmamıza ulaşan her türlü yedek parça - klima - koli gibi dışardan bizler ulaşan tüm ürünler olası kargo ve dağıtım aşamasındaki bulaş zincirini kırabilmek adına depolarımızda 3 ile 5 gün civarı havalandırılarak bekletilmektedir.

 

9- ÖDEME :

Bu süreçte temassız ödeme yöntemleri ile havale / eft  tercih etmenizi rica ediyoruz.

 

 ÜMRANİYE MERKEZ

Atakent mah. Dadaloğlu Caddesi No: 34/C Atakent
Tel : 444 0 190     Fax: 0216 521 89 14

GÜNEŞLİ

15 Temmuz Mah. Gülbahar Cd. 1493 Sk. No: 46/A
Tel : 444 0 190     Fax: 0212 655 55 72

SHOWROOM

Atakent Mah. Bağımsızlık Cd. Çizmecioğlu Apt. No: 5
Tel : 444 0 190     Fax: 0216 521 89 14

Türk Web Ajans