HAKKIMIZDA TARİHÇE DEĞERLERİMİZ  

HAKKIMIZDA

İklimsa Yetkili servis ve bayiliği ile gücümüze güç katarak, müşteri odaklı ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda www.ikincielklimam.com web sitemiz ile Türkiye’de ikinci el klima sektörüne büyük katkı sunmaktayız.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar bir çok değerli müşteri portföyü oluşturup, istisnasız tüm müşterilerimiz ile dostluk ilişkisi içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

2000 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Atılım-Tek, iklimlendirme sistemleri alanının hizmet vermektedir. Toplu konut projelerinde klima borulama, VRF klima sistemleri, havalandırma sistemleri, ısı geri kazanım sistemleri gibi proje ve taahüt işlerinin yanısıra, klima satış, bakım montaj işleri de yapmaktadır.

İstanbul’un bir çok büyük projelerinde etkin rol alan kuruluşumuz, iş prensibi ve tecrübesi ile adından bahsettirmektedir. İş ve işci güvenliği konusunda örnek davranışlarda bulunarak bu konuda gözardı edilemeyecek derecede yatırımlara imza atmış bulunmaktayız.

Büyük projelerde görev almak, disiplinli bir çalışmanın yanında yeterli insan kaynaklarına sahip olma becerisini de birlikte getirmektedir. Atılım-Tek olarak gerekli personeli firmamız çatısı altında düzenli hizmet içi eğitimlerine alarak, oryantasyonlardan geçirmek üzere kısa sürede Atılım-Tek kalitesinde çalışan, standart kurallara bağlı, iş bilinci gelişmiş ustalara dönüştürmekteyiz. Çalışanlarımızın mutluluğunun işlerine yansıdığını görmek, önceliklerimiz arasındadır.


TARİHÇE


DEĞERLERİMİZ

Yenilikçi, gelişime açık, paydaşlarının ve müşterilerinin beklentilerini yüksek seviyede karşılayabilen, insana ve çevreye karşı duyarlı, dürüst, ilkeli güvenilir, çalışkan ve araştırıcı olmayı firma kültürü olarak benimseyen, iş ahlakına sahip, memnun müşteri kitlesi oluşturmuş güvenilir firma olabilmektir.

Ar-ge çalışmalarına değer veren ve yatırımlar yapan, iklimlendirme sektörünün lider firması olma yolunda hedefler benimseyen kuruluşlar arasında Atılım-Tek sağlam adımlarla yürümektedir.

 


Çözüm Ortağınız

Klima Hizmetleri
Klima keşif, klima montaj, klima satış, klima bakım ve onarım ile klima servis hizmeti vermekteyiz.

Taahhüt & Proje
Toplu konut ve klima ankastre borulama hizmeti vermekteyiz.

Vrf Klima Sistemleri
Vrf keşif, vrf montaj, vrf satış ve vrf servis hizmeti vermekteyiz.

Havalandırma Sistemleri
Klima santralleri ve ısı geri kazanım cihazları konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz

20 Yıllık Tecrübe ile Profesyonel İklimlendirme Hizmetleri

Devam Eden Projeler

Cilt Bakım

Tamamlanmış Projeler

Vücut Bakım

Referanslarımız

Zayıflama

 

Atilimtek atılımtek klima sistemleri Atilimtek atılımtek klima sistemleri

 

 

İnsan Kaynakları

Atılımtek ailesine katılmak ister misiniz?

Kişisel Bilgileriniz


 

Doğrulama Kodu
       2261         

 

Ümraniye Merkez

Atakent Mah. Dadaloğlu Caddesi No: 34 / C Atakent
Tel: 0216 344 3 444
Fax: 0216 521 89 14

Güneşli

15 Temmuz Mah. Gülbahar Cd. 1493 Sk. No:46/A
Tel: 0212 655 55 85
Fax: 0212 655 55 72

Shoowroom

Atakent Mah. Bağımsızlık Cd. Çizmecioğlu Apt. NO:5
Tel: 0216 520 34 40
Fax: 0216 521 89 14
 

Türk Web Ajans